JS FAN - jazykové kurzy, angličtina pro děti Praha

Jazyková škola JS FAN, specialista na dětské kurzy !

Naše jazyková škola se zaměřuje na výuku dětí od 4 let. Nabízíme kurzy angličtiny pro děti i dospělé v Praze. Provozujeme dopolední miniškolku s angličtinou, zajišťujeme výuku Aj v mateřských školách a pořádáme letní tábory. Pracujeme s metodologií Wattsenglish. Naučte se cizí jazyk.

  • Květnového vítězství 1738/14
  • Praha 4 - Chodov
  • 149 00
  • Chodov - pěšky od stanice metra Opatov nebo autobusem do stanice Mokrá nebo Litochlebské náměstí
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Naučte své děti cizím jazykům

V naší jazykové škole se cizím jazykům naučí nejenom děti a mládež, ale i dospělí. Nabízíme angličtinu pro děti, dospívající i dospělé. Na základě individuální domluvy také kurzy němčiny, francouzštiny, španělštiny a ruštiny. Docházet k nám můžete i na individuální výuku a doučování. Otevíráme i přípravné kurzy ke Cambridgeským zkouškám a maturitě. Chcete-li především udržovat svou angličtinu a naučit se mluvit, můžete k nám docházet na hodiny konverzace s rodilým mluvčím. Pro malé žáčky nabízíme angličtinu pro děti.

Angličtina pro děti Praha

Naší specialitou je jazyková výuka dětí od 4 let. Vaše ratolesti mohou navštěvovat dopolední miniškolku s angličtinou nebo kurzy angličtiny pro děti pořádané v Praze. Zajišťujeme výuku Aj v mateřských i základních školách po Praze, pořádáme letní tábory. Naší předností je přátelské až rodinné prostředí, které je zajištěno malým počtem dětí a studentů ve skupině - maximálně osm, ale máme i skupiny o dvou nebo třech studentech. Naši lektoři jsou velice flexibilní a přizpůsobí se vašim požadavkům. Máte možnost se podílet na tvorbě rozvrhu. Razíme heslo „škola hrou“. Proto angličtina (stejně jako další jazyky) pro děti, zejména pak pro ty nejmenší, probíhá hravou formou, se zapojením mnoha interaktivních a kreativních metod. Pracujeme s metodologií Wattsenglish, společnost Wattsenglish v Praze také zastupujeme. Kromě Wattsenglish materiálů pracujeme i s kvalitními materiály Cambridge University Press. Jsme členem Asociace cambridgeských škol v ČR a certifikovaným přípravným centrem pro Cambridge English.

Jděte s dobou a dejte svým dětem jazykovou průpravu již od mala. Cílem naší jazykové školy je zajistit, aby se vaše děti nejen naučily nový jazyk, ale aby je učení bavilo a rádi se k němu vracely.

Naši lektoři

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Dle rozvrhu!

Kurzy pro děti a dospělé

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.